O nás

ACI - Auto Components international, s.r.o

sa špecializuje na sortiment karosárskych dielov už od roku 1994. Zastupujeme belgickú spoločnosť Van Wezel pre Českú a Slovenskú republiku. Podobne ako Van Wezel v západnej Európe, tak aj my realizujeme predaj na území ČR a SR výhradne prostredníctvom obchodných partnerov.

Jak to u nás vypadá? A prečo hovoríme ...prostě lepší díly?

Dôvodom skutočnosti, že dodávame lepšie diely ako naša konkurencia je striktné dodržiavanie odporúčaní testovacieho centra Van Wezel v Belgicku. Viac o testovaní dielov zde.

O čo usilujeme?

Stáť se Vaším dlouhodobo spolehlivým partnerom, ktorý dokáže:

  • spoľahlivo vybaviť objednávky a včas dodať správny tovar,
  • zabezpečiť najlepší pomer ceny a kvality,
  • mať na sklade kompletný sortiment karosárskych dielov,
  • mať dobré vyhľadávanie dielov a možnosť diely bezproblémovo vrátiť,
  • dodržať, čo je sľúbené.

História

Spoločnosť ACI - AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o. bola založená na jar roku 1994 tromi veľkými fanúšikmi automobilov a motorizmu. Svojou úzkou orientáciou predovšetkým na sortiment karosárskych dielov sa ACI koncom roka 1994 stala výhradným obchodným zástupcom belgickej spoločnosti Van Wezel Autoparts, ktorá patrí medzi celoeurópske jednotky v oblasti aftermarketových karosárskych dielov.

Firma ACI sa postupne rozvíjala, zvyšovala svoje obraty a s tým súvisiace skladové zásoby dielov. Jej prvou prevádzkarňou bol skladový areál na Veslárskom ostrove v Prahe-Podolí. Začiatok roka 2002 priniesol všetkým zákazníkom a zamestnancom významnú zmenu - presťahovanie do vlastného zrekonštruovaného areálu v Prahe - Strašniciach o ploche 4500 m2. Nevedomky tak firma unikla povodni, ktorá v auguste 2002 zasiahla pôvodné pôsobisko.

S ďalším rozšírením o nové sortimenty, najmä sortiment chladičov, došlo k naplneniu skladu a nutnosti využívania skladov externých. Preto bol v roku 2007 v spolupráci so spoločnosťou Van Wezel vybudovaný nový sklad, ktorý je so svojimi takmer 15 000m2 skladovacích plôch najväčším veľkoskladov karosárskych dielov v Českej republike. Sklad sa nachádza v Prahe 9 Běchovice, kde spoločnosť ACI sídli od roka 2008.

Produktom číslo jedna sú pre nás karosárske diely. Vďaka výsledkom a odporúčaním skúšobne dielov Van Wezel sme schopní sa dobre orientovať v širokej ponuke výrobcov aftermarketových dielov, ktorých kvalita spracovania je rôzna. Dôkladným skúmaním v skúšobni potom vyberáme pre našich zákazníkov len tie najlepšie diely, ktoré dobre pasujú, a tak šetrí veľa času pri montáži. Spokojný zákazník je pre nás tou najlepšou odmenou.

ACI - Auto Components International, s. r. o.
Podnikatelská 549
190 11 Praha 9 - Běchovice
Tschechische Republik
50°5'24.688"N, 14°37'0.172"E

tel.: +420 274 021 111
e-mail: aci@aci.cz
IČ: 60486970; DIČ: CZ60486970
OR Městský soud Praha, odd. C, vložka č.27131
KontakteSoziale netzwerke